К основному контенту

Огляд і технічні характеристики потужної відеокарти MSI ATI Radeon HD 7850 GDDR5

Графічний процесор AMD Radeon HD 7850Інтерфейс PCI Express x 16 3.0Відеопам'ять 1024 Mb GDDR5Частота графічного процесора 900 MHzРоз'єми 2 x mini DisplayPort, DVI, HDMIЧастота відеопам'яті 4800 MHzРозрядність шини відеопам'яті 256 BitМаксимальна Роздільна здатність 2560 × 1600наявність ВідсутнійПідтримка режімів SLI / CrossFire +Підтримка стандартів DirectX 10.1 та OpenGL 2.0 +Підтримка DirectX 11.0
Вже згадана новинка від MSI заснована на чіпі AMD Pitcairn з архітектурою Graphics Core Next і належить до пристроїв середнього цінового сегмента. Radeon HD 7850 позиціонується виробником як оптимального рішення для тих, хто не просто любить пограти, а цінує високу якість картинки і готовий трохи витратитися для комфортної гри в таких режимах. Спробуємо в цьому переконатися на власному досвіді.
ВідкритеMSI R7850 Power Edition 2GD5 / OC

Дизайн і компоновка
Покладаючись на досвід свого інженерного підрозділу, MSI повністю переробила пропонований референсний зразок Radeon HD 7850, залишивши лише найцінніше - GPU, виконаний по 28-нанометровій технології.

Вже згадана модифікація MSI R7850 Power Edition 2GD5 / OC має вдосконалену частотну формулу. В даному випадку графічний процесор прискорений з 860 до 950 МГц, тоді як 2 гігабайти пам'яті GDDR5 працюють на рекомендованих 4800 МГц.
Особливістю пристроїв лінійки Power Edition є покращена схема стабілізатора PWM, що витримує підвищені навантаження, а також підтримка технології Triple Оvervoltage, що дозволяє регулювати напруги живлення графічного чіпа, пам'яті і шини для максимального розгону відеокарти.
MSI R7850 Power Edition використовує кулер Twin Frozr четвертого покоління. Конструкція системи охолодження вже добре нам знайома по попереднім адаптерів MSI. Зверху кулер прикритий декоративною металевою пластиною чорного кольору.

Основу радіаторного блоку становить складальна касета з алюмінієвих пластин. Підстава виконано з нікельованої міді. В даному випадку для прискорення відведення тепла задіяні три теплові трубки діаметром 6 мм, які пов'язані з теплосприймач за допомогою пайки. Вся конструкція продувається двома 80-міліметровими вентиляторами, виконаними за технологією Propeller Blade.

Для додаткового охолодження силових елементів і чіпів пам'яті використовується окремий радіатор. Пластина з анодованого алюмінію чорного кольору крім відводу тепла також служить елементом посилення конструкції.
Вже традиційно для пристроїв такого рівня, MSI використовує компоненти, відповідні концепції Military Class III, які мають підвищену зносостійкість і поліпшені електричні характеристиками. В даному випадку виробник збільшив потужність силової підсистеми відеокарти, використовуючи 8-фазну схему, тоді як в референсной моделі Radeon HD 7850, задіюються шість фаз живлення.
Відеокарта досить компактна. Довжина адаптера становить всього 210 мм, тому вона без проблем поміститися в будь-який корпус форм-фактора middle-tower.
На верхній кромці адаптера розташований коннектор CrossFire, а також один шестиконтактний роз'єм для додаткового живлення.

Інтерфейсна панель містить чотири відеовиходу. DVI, HDMI і два роз'єми Mini-DisplayPort. Всі коннектори розташовані в один ряд. Другу половину кріпильної планки займає вентиляційна решітка, прикрашена логотипом компанії, яка служить для виходу нагрітого повітря за межі системного блоку.Комплектація
У комплект відеокарти входить керівництво користувача, інструкція для швидкого старту, диск з драйверами, перехідник з DVI на VGA, а також з Mini-DisplayPort на повноформатний роз'єм.
Крім того в поставку включений перехідник з Molex на шестиконтактний роз'єм для підключення додаткового живлення.В роботі
В описі пристрою виробник робить акцент на тому, що дана відеокарта має значно більш ефективну систему охолодження, ніж у референсної моделі. Дійсно, в спокої графічне ядро ​​прогрівається всього до 30 градусів, при цьому швидкість обертання вентиляторів знаходиться на рівні 1250 об / хв. У такому режимі відеокарта працює не безшумно, але досить тихо. На відкритому стенді під ігровий навантаженням кулеру вдається утримувати температуру чіпа в рамках 55 градусів, при цьому вентилятори розкручуються до 2100 об / хв.


З фірмових розробок MSI відзначимо підтримку технології Dust Removal, яка передбачає реверсний режим вентилятора в перші 30 секунд після включення, для очищення лопатей від пилу. Роботу відеокарти візуально оживляє ненав'язлива світлодіодне підсвічування синього кольору.розгін
Незважаючи на заводський розгін, MSI R7850 Power Edition має хороший потенціал для подальшого прискорення. При підвищенні напруги живлення чіпа до 1,2 В і невеликого тюнінгу вольтажа пам'яті нам вдалося досягти стабільної роботи відеокарти на 1140 МГц для графічного процесора і 5680 МГц для ОЗУ. Це вище номінальних значень Radeon HD 7850 приблизно на 32% і 18%, відповідно.
При серйозному розгоні з додатковим підвищенням напруги харчування бажано внести корективи в режим роботи вентиляторів. Спочатку алгоритм налаштований таким чином, щоб утримувати температуру на рівні 60-65 градусів. Виробник немов побоювався демонструвати користувачеві великі значення. При перевищенні цього порога, обороти вентиляторів помітно збільшуються (аж до 3000 об / хв), що призводить до підвищення шуму. Любителям тиші в цьому випадку стане в нагоді утиліта MSI Afterburner для самостійного регулювання обертів вентиляторів. Бажано налаштувати залежність таким чином, щоб швидкість обертання пропелерів не піднімалася вище 47-50% від максимуму (2100-2400 об / хв). У цьому випадку зберігається баланс між ефективністю охолодження (чіп прогрівається до цілком допустимих 70-75 С) і рівнем видаваного шуму.продуктивність
Для оцінки можливостей відеокарти, ми традиційно використовували синтетичні додатки, а також набір реальних ігор.
Швидкодії Radeon HD 7850 досить для того, щоб комфортно себе почувати в іграх з настройками якості близьких до максимальних. Відеокарта з чіпом Pitcairn в переважній більшості випадків має вагому перевагу над GeForce GTX 560 Ti. Втім, це й не дивно, з огляду на різницю у вартості даних відеокарт. Більшою мірою це все ж конкурент для GeForce GTX 570. При очному порівнянні новинка AMD виявиться у виграшному становищі. Досить енергоємні рішення на GF110 напередодні анонса більш економічних і оснащених рішень на Kepler вже не виглядають настільки привабливо, як раніше, хоча і пропонуються за ціною, порівнянною з такою для Radeon HD 7850.
Якщо зіставляти можливості адаптера на Pitcairn c продуктивністю Radeon HD 6850, то цілком очевидно, що це рішення різних класів. Ніякої мови про заміщення тут не йде. Відеокарта на чіпі Barts на 25-60% (в середньому ~ 40%) поступається стоковому Radeon HD 7850, а після розгону останнього, між ними ціла прірва.
Що ж стосується можливостей безпосередньо MSI R7850 Power Edition 2GD5 / OC, то відеокарта з заводським тюнінгом виявилася приблизно на 6-8% швидше референсної моделі. Після додаткового розгону в реальних іграх і синтетичних додатках відрив збільшився до більш значних 20-25%.
У форсованому режимі Radeon HD 7850 цілком під силу змагатися навіть з Radeon HD 6970, яка ще не так давно була флагманом лінійки графічних адаптерів AMD. При подібних порівняннях, глянувши на монструозну конструкцію адаптера на Cayman, що має TDP 250 Вт, більш явно відчувається технологічний прогрес, який не завжди помітний на перший погляд.підсумки
Radeon HD 7850 - потенційний хіт середнього класу. Цікаве рішення для тих, хто звик грати з високими настройками якості графіки, і готовий за це задоволення заплатити розумну ціну. Форсований адаптер від MSI вже спочатку швидше референсної моделі, а поліпшені схемотехніка і система охолодження дозволяють домогтися відчутно кращих результатів. Очікувана роздрібна вартість новинки - $ 270. За відсутності безпосередніх конкурентів з новою архітектурою від NVIDIA, таку ціну можна назвати досить виваженою. Це хороший кандидат на покупку для оптимальної ігрової платформи.
сподобалося
+ Спочатку збільшена частота GPU
+ Відмінна продуктивність
+ Компактні габарити
+ Ефективна система охолодження
+ Досить високий потенціал для додаткового тюнінгу відеокарти
+ Хороша масштабованість при підвищенні частот чіпа і пам'яті


Переглянут актуальні пропозиції в магазині: Натиснути тут 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Ремонт компьютеров и ноутбуков в Днепропетровске на левом берегу

Ремонт компьютеров и ноутбуков в Днепропетровске на левом берегу В настоящее время домашние компьютеры и ноутбуки очень плотно вошли в повседневную жизнь, в данный момент в одной семье свой ноутбук есть уже практически у каждого. Соответственно, возникают различные неполадки, лучше всего, когда ремонт компьютеров и ремонт ноутбуков осуществяется мастером, проживающим в Днепре. Установка Windows в Днепропетровске  на компьютер или ноутбук составит всего от нескольких сотен. При установке системы главное обратить внимание на сохранность данных клиента, произвести установку всех необходимых программ и драйверов, чтоб после ухода мастера компьютер работал быстро, не зависал, загружался как новый максимум за 15 секунд. При установке системы мастер также может установить антивирусную программу например Аваст. Настройка вай-фай роутера  представляет собой не только настройку роутера, но и установку пароля на вай-фай сеть от соседей, чтоб никто не смог несанкционированно подключатьс

Полный обзор видеокарты Nvidia GeForce GTX 1070 Ti от Gigabyte

Полный обзор видеокарты Nvidia GeForce GTX 1070 Ti от Gigabyte Nvidia GeForce GTX 1070 Ti - это не просто производительная видеокарта,  которая подойдет для видеоигр, но и защищенное устройство с улучшенным  охлаждением. В нем используются технологии NVIDIA NVLink, GPU Boost и  имеется две версии Bios. Доступные игровые видеокарты бу в Украине: https://mitrade.com.ua/index.php?categoryID=22 В отличие от модели ранней версии у адаптера  улучшена конструкция и хорошо продумана система распределения ресурсов. Питание устройства - 8pin  Передача данных - 256 Гб за секунду DVI – в наличие 1 шт.  Питание – доступно 8 Гб  Поддержка DirectX 12 – имеется  Разрядность системы – на пределе 256 бит  Требуемая мощность – 500 Вт  Поддержка мониторов с разрешением – 7680 на 4320  DisplayPort - есть  Частота яда– 1632 МГц  Общая частота - 8008 МГц  Технология NVIDIA NVLink   Ранние моде

Как выбрать и купить hdd для ноутбука

Как выбрать и купить hdd для ноутбука Далеко не каждый пользователь ноутбука знает, что винчестером еще  называют и жесткий диск, на котором хранится достаточно большое  количество разной важно информации. Именно поэтому он исполняет свое  основное предназначение – магнитную запись различных данных. купить hdd для ноутбука в интернет магазине Mitrade Винчестер  в любом компьютере является главным накопителем информации. На hdd  обязательно устанавливается система операционная, а также программы  пользовательские. Файлы также могут храниться на HDD. Форм-фактор  является параметром характерным для всех без исключения винчестров  представленных на отечественном рынке. Объем его и скорость вращения  шпинделя также следует изначально учитывать. Благодаря таким  составляющим, компьютер будет спокойно функционировать на базовых  задачах и потребностях пользователя. Все винчесте